Tutvustus

Kodulehest, sotsiaalvõrgustikest (Facebook, Twitter) ning teistest veebiteenustest (Google jt) on saanud oluline osa ettevõtte igapäevatööst ning enamasti on veebileht ka töövahendiks ettevõtte toodete või teenuste müügil.
Tavaliselt toimub klientidel esimene tutvus ettevõttega just kodulehe või sotsiaalmeedia kaudu ja esmamulje luuakse nähtu põhjal. Seetõttu vajab nii veebileht kui ka muud ettevõttega seotud sotsiaalvõrgustike lehed pidevat hooldust, uuendamist ja vahel ka täielikku ümber tegemist, et need oleks alati kaasaegse infoga ning jätaks professionaalse esmamulje. Meie ülesanne on oma klientide kodulehe esinduslikkuse tagamine.
Pakume kodulehtede ja sotsiaalvõrgustike valmistamise ning haldamise täisteenust, lisaks ka muid veebi ja reklaamiga seotud teenuseid.

Ettevõttest

Emotive OÜ on 2007. aastal loodud ettevõte, mis on juba varasemalt koos tegutsenud kollektiivi edasiarendus. Soovime pakkuda oma klientidele pikaajalist ja kvaliteetset teenust, olla usaldusväärne ja paindlik partner veebilehtede ja turunduse alal.

Aitame ärieesmärke saavutada ja anname hüva nõu suurest kogemustepagasist lähtudes. Üle 6 aastase tegevusaja jooksul oleme teostanud rohkem kui 50 veebi- ja turundusprojekti – ettevõtte kodulehed, kampaanialehed, reklaamid, trükised, virtuaalmeedia reklaamid, bännerid, flash lehed etc.

Meie eesmärk on olla teie usaldusväärne ja paindlik partner!

Vaadake ka meie pakutavaid teenuseid.